  3. HYLP-1000A-B: High-performance Automatic
  • HYLP-1000A-B: High-performance Automatic Hook Claw Belt Type Bottle Unscrambling Machine
  • Product Item:HYLP-1000A-B
  • Applicable Industries:Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory
  • Core Components:PLC, Bearing, Gearbox, Motor, Gear, Touch screen
  • Application:Food, Beverage, Commodity, Chemical, Machinery & Hardware
  • sorting type:Belt and hook correction
  • bottle unscrambler machine,Automatic Bottle Orienter,Automatic Bottle Unscrambling Machine
    Inquiry Send Email
    Description
    HYLP-1000A-B Automatic Belt Type Bottle Unscrambler
    Product Introduction
    Product Application
    Technical Parameters
    Applicable bottle diameter
    Ф30mm~Ф100mm
    Height of bottle
    Ф80mm~Ф240mm
    Production capacity
    0~8000 bottles/hour
    Power supply
    220V/110V, 50Hz/60Hz, 1.8kw
    Size
    Bottle elevator 2200x1000x1900mm
    Main body 2000x1300x1400mm